FONDY EU - Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

 

 

 

 

 

EU peníze školám

 

Naše škola je zapojena do projektu EU peníze školám!!!

 

https://www.msmt.cz/uploads/soubory/Tiskovy_odbor/OPVK_hor_zakladni_logolink_RGB_cz.jpg

Naše škola je zapojena do projektu v rámci Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost - EU peníze školám pro ZŠ Komenského II.Projekt jsme zahájili 1.září 2011 a potrvá do 28. února 2014. Základní charakteristikou projektu je zlepšení stavu vzdělávání na naší škole využitím nových a moderních vyučovacích metod, tvorbou a následným využíváním nových metodických pomůcek a učebních materiálů ve vyučování. Úkolem našich učitelů je vytvořit a ověřit ve výuce v období 30. měsíců 1248 vzdělávacích materiálů. Vytvořené vzdělávací materiály jsou k dispozici všem pedagogům naší školy a na požádání i pedagogům z jiných ZŠ ČR.

Mgr. Milan Alex - ředitel školy

 

Přehled sad s vytvořenými DUMy
Šablony - vyhodnocení projektového záměru