Vánoční hvězda - pomoc nemocným dětem

Vážení rodiče,

 

     jako každý rok se i letos naše škola rozhodla přispět nákupem vánočních hvězd těm nejpotřebnějším, vážně nemocným dětem.

     Vánoční hvězda je symbolem nejkrásnějších okamžiků v roce, které prožíváme se svými nejbližšími. Svým nákupem vánoční hvězdy přispějete dětem, které vzdorují krevnímu a onkologickému onemocnění se závažnou prognózou. Přispějete nejen k tomu, aby se počet vyléčených dětí neustále zvyšoval, ale i k tomu, aby nemocniční prostředí, kde děti s rodiči tráví dlouhé měsíce, splňovalo nejoptimálnější požadavky.

      Vybraná částka putuje do společnosti Šance, která působí na Dětské klinice FN a LF UP Olomouc (www.sancecz.org). Nezisková společnost zde působí již 21. rokem a je centrem pro pomoc hematologicky, onkologicky a chronicky nemocným dětem a jejich rodinám v oblasti střední Moravy.

       Nabízíme červené vánoční hvězdy v hodnotě 100 Kč/ks. Objednávejte do 21. listopadu 2019, růže pak dostanete v prvním prosincovém týdnu.

       Děkujeme, že pomáháte.

 

Více zde: https://www.zskom2.cz/products/vanocni-hvezda-pomoc-nemocnym-detem/

Sdílet