Okrskové a okresní kolo ve florbalu

Dne 19.11 sehráli mladší i starší žáci naší školy okrskové kolo ve florbalu v Želechovicích. Obě kategorie si vedly velmi dobře a po výrazných vítězstvích nad ZŠ Želechovice a ZŠ Okružní zaslouženě postoupili na okresní kolo, konané 26.11 tradičně na ŽŠ Mánesova v Otrokovicích, kde soutěžilo 6 nejlepších škol Zlínského okresu. Mladší kluci sehráli smolný turnaj, když ve tříčlenné základní skupině, přestože v utkáních dominovali, ve svých 2 střetnutích vždy o gól prohráli a nakonec se utkali o nepopulární 5.místo s domácí florbalovou ŽŠ Mánesova, které ; podleh li až v samostatných nájezdech. Přestože nám turnaj nevyšel podle našich představ, kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. O poznání lépe se vedlo našim starších chlapcům, kteří ve své skupině nejprve podlehli ZŠ Mánesova těsně 1:2, poté zvítězili se ZŠ Mikoláše Alše 4:1 a v boji o finále porazili své vrstevníky z Gymnázia TGM. Ikdyž ve finále nestačili na hokejisty ze ZŠ Emila Zátopka, je konečné druhé místo výborným výsledkem a klukům patří velká pochvala za vzornou reprezentaci naší školy, kterou reprezenzovali tito žáci:

 

Mladší kategorie - žáci VII.C - Filip a Tomáš Hellebrandovi, Michal Hodulák, Patrik Řezníček, Maxmilián Redl, Vojtěch Ševčík, Adam a Petr Čížovi, Dominik Hubáček, Patrik Soldán a Marek Tomaštík.

 

Starší kategorie - žáci VIII.C - Stanislav Petruta a Vít Kresa + kluci z IX.C - Tom Slončík, Šimon Polášek, Tomáš Traub, Patrik Cupal, Matyáš Malenovský, Marin Frolek, Adam Buchta, Lukáš Lindner a Jakub Neubauer

 

Více zde: https://www.zskom2.cz/products/okrskove-a-okresni-kolo-ve-florbalu/

Sdílet