Krajské kolo v plavání

Ve čtvrtek 28.11 se v Městských lázních Zlín konalo krajské kolo v plavání za účasti 7 škol Zlínského kraje. Naši školu reprezentovaly kategorie mladších žákyň a žáků a kategorie starších žáků. Přestože jsme oproti ostatním školám neměli ve svých družstvech žádné závodní plavce, ukázali žáci naší školy svou sportovní univerzálnost a i mezi plavci dosáhli výborných výsledků. V individuálních disciplínách skončila na vynikajícím třetím místě v disciplíně 50 metrů znak Jana Krystková, která se rovněž zúčastnila polohového závodu na 3 x 25 metrů, k de spole čně s Markétou Korčákovou a Nicole Capandovou obsadily 3.místo, Adam Číž bral krásné 4. místo na 50 metrů znak, stejně jako štafeta mladších žáků ve disciplíně 6 x 50 metrů volný způsob a rovněž bramborovou medaili brali starší kluci za štafetu v polohovém závodě. Nejlepšího výsledku dosáhla štafeta starších na 6 x 50 metrů volný způsob, která získala stříbrnou medaili. V celkovém hodnocení škol obsadili mladší žáci 3. místo a starší žáci 2.místo v rámci Zlínského kraje, což je možno považovat za vynikající výsledek a všem zúčastněným patří velké poděkování a hlavně uznán&iacu te; za p ředvedené výkony a reprezentaci školy.

 

Kategorie mladších dívek - Nicole Capandová a Lucie Langrová ze VI.B, Valentina Pavlíková ze VI.C, Jana Krystková, Markéta Korčáková a Vendula Holá ze VII.C.

 

Kategorie mladších žáků - Pavel Vrubel ze VI.C a žáci VII.C - Jan Pastyřík, Michal Hodulák, Vojtěch Ševčík, Adam Číž a Maxmilián Redl.

 

Kategorie starších žáků - Matěj Hrstka z IX.A, Adam Slezák z VIII.C a žáci IX.C - Šimon Polášek, Tomáš Zábojník, Matyáš Malenovský a Martin Frolek.

 

 

Sdílet