Výsledky soutěže Vánoční zvonek - aerobik

 Minulý pátek se v naší tělocvičně opět rozezněla hlasitá hudba, která přivítala více než 150 závodnic v krajské soutěži aerobiku Vánoční zvonek. Letos jsme přivítali rekordní počet škol, přes 18. Děvčata k nám přijela až z Kroměříže, Napajedel, Štípy,  Otrokovic, Tlumačova, Želechovic, Mysločovic, a dokonce i ze Starého Města.

      Žákyně naší školy se mezi velkou konkurencí neztratily, Gabriela Veselá vyhrála v kategorii 4. – 6. tříd a její sestra Lucie Veselá  převzala bronzovou medaili.

              Chtěli bychom také poděkovat agentuře Devět měsíců, která se každoročně podílí na profesionálním ozvučení celé tělocvičny a Nadačnímu  fondu při ZŠ Komenského II, který  celou akci finančně podpořil.

Kompletní výsledky soutěže naleznete zde.

 

       Těšíme se na setkání v příštím roce 2020

 

Mgr. Michaela Hlatká, Mgr. Eva Kročová  a Gasi Team

 

 

Sdílet