Vánoce v útulku - jak to celé proběhlo.....

Dne 4. prosince se žáci naší školy zúčastnili pravidelné akce Vánoce v útulku. Tak jako každý rok i letos byl bohatý program. Zpívaly se písničky, sportovci měli autogramiádu, předvádělo se cvičení se psy a slavnostně byly předány odměny nejlepším sběračům.

Náš školní  pěvecký sbor zazpíval písničky a koledy pod vedením paní učitelky Aničky Jandáskové. Celá vánoční atmosféra byla dokreslena vánočním cukrovím, punčem a stromečkem s velkým množstvím dárků pro zvířátka od žáků naší školy. Všem patří velké poděkování.

 

Nejlepším třídním kolektivem, který nasbíral nejvíce dárků a bude odměněn se stala třída  6.C. Za odměnu pojede na exkurzi do čokoládovny.

 

Nejlepšími jednotlivci jsou : 1. Eva Kundratová, 5.A

                                            2. Natálie Danielová, 3.A

                                            3. Šimon Frýza, 6.A

 

 

Sdílet