Zimní škola v přírodě - sportovní 4.C a 5.C

Druhý den pobytu se pomalu chýlí k závěru a my vám posíláme malou reportáž o našem programu ve škole v přírodě.

Včerejší cesta do Malé Morávky proběhla hladce a s jednou malou zastávkou na čerpací stanici jsme ještě před obědem dorazili na hotel Neptun. Po nezbytném seznámení se s prostředím hotelu, pokoji a vybalením si základních věcí, jsme šli objevit kouzlo a umění našich milých kuchařek.

Počasí bylo víc než příznivé ( jak jsme tedy dnes pochopili). Modrá obloha a zářící sluníčko nás uvítalo na sjezdovce, kde jsme se na úvod předvedli v plné kráse a rozřadili se orientačně do družstev.

Ráno nás ovšem přivítalo ťukáním kapek na okenní římsy a sluníčko se nám skrylo někde daleko za mraky. Počasí se nám malinko zkazilo, ale nás to vůbec neodradilo a po vydatné snídani jsme se vydali vstříc novým dobrodružstvím.

I když byl celý den hodně fyzicky náročný, dětem to na energii příliš neubralo a těšily se na odpolední dovádění v tělocvičně a jiní pro své spolužáky připravovaly večerní program plný her a zábavy.

Mgr. Květa Marcoňová

Sdílet