Výsledky soutěže Bobřík informatiky

V průběhu listopadu roku 2020 se konala celostátní soutěž Bobřík informatiky zaměřená na informatické myšlení, porozumění informacím, řešení problému a digitální gramotnost. Tento ročník se z důvodu pandemie Covid-19 musel konat elektronicky a účast byla dobrovolná. Pochvalu za největší účast si zaslouží třída 5. C. Účastnily se 5. – 9. ročníky a soutěžilo se ve třech kategoriích. Nejlepšími řešiteli v jednotlivých ročnících jsou:

Kategorie Mini: 5. roč.:

  1. Bartošák Vojtěch, 2. Juřička Tomáš, 3. Polášková Aneta

Kategorie Benjamin: 6. roč.:

  1. Veselý David, 2. Kundratová Eva, 3. Machů Radek

Kategorie Benjamin 7. roč.:

 1. Kuba Jan, 2. Šik Martin, 3. Pavlíček Vít

Kategorie Kadet: 8. Roč.:             

1. Bézová Michaela, 2. Chrenčíková Klára, 3. Šedivá Martina

Kategorie Kadet: 9. Roč.:

 1. Prokop Jáchym, 2. Halová Klára, 3. Machů Eliška

První tři v každém ročníku získávají diplom. Všem úspěšným řešitelům gratulujeme.

Mgr. Ondřej Dudík

Sdílet