Vánoční hvězda - podpora nemocným dětem

Vážení rodiče,

 

     letos se opět vracíme k naší tradici  přispět nákupem vánočních hvězd těm nejpotřebnějším, vážně nemocným dětem.

     Vánoční hvězda je symbolem nejkrásnějších okamžiků v roce, které prožíváme se svými nejbližšími. Svým nákupem vánoční hvězdy přispějete dětem, které vzdorují krevnímu a onkologickému onemocnění se závažnou prognózou. Přispějete nejen k tomu, aby se počet vyléčených dětí neustále zvyšoval, ale i k tomu, aby nemocniční prostředí, kde děti s rodiči tráví dlouhé měsíce, splňovalo nejoptimálnější požadavky.

      Vybraná částka putuje do společnosti Šance, která působí na Dětské klinice FN a LF UP Olomouc (www.sancecz.org). Nezisková společnost zde působí již 23. rokem a je centrem pro pomoc hematologicky, onkologicky a chronicky nemocným dětem a jejich rodinám v oblasti střední Moravy.

       Nabízíme červené vánoční hvězdy v hodnotě 120 Kč/ks.  Děti nahlásí počet vánočních hvězd svému třídnímu učiteli nejpozději  do 24. listopadu 2021, růže budou dodány 30. listopadu v dopoledních hodinách.

       Děkujeme, že pomáháte.

 

Michaela Hlatká, Nadační fond při Základní škole Komenského II

Sdílet