ZLÍNSKÁ OLYMPIÁDA ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU - 1 . kolo

Ve čtvrtek 22.9.2022 se v okolí Střední zdravotnické školy ve Zlíně konalo 1. kolo závodu v orientačním běhu. Naši školu reprezentovali čtyři žáci (Jan Spružina a Jiří Novotný z 5.A, David Kučera – 5.B, Jakub Gerych – 6.C) a jedna žákyně z 8.B – Eva Kundratová.
Pro všechny naše žáky to byla první účast a seznámení s takovým typem závodu. Hoši tak získali nové poznatky a zkušenosti, které mohou využít v dalším kole, které se uskuteční v říjnu. Nejlepšího výsledku dosáhl J.Novotný. který obsadil 9. místo.
Výjimkou byla E. Kundratová., která patří mezi registrované závodnice a soutěžila v kategorii OPEN. Celkově doběhla na 6. místě a stala se naší nejúspěšnější závodnicí..
Všem žákům děkujeme za účast a vzornou reprezentaci naší školy. Zároveň jim přejeme hodně úspěchů do dalšího závodu.


Mgr. Jana Kříčková

Sdílet