Okresní a krajské kolo v plavání

Dne 21.10 se uskutečnilo okresní a zároveň i krajské kolo v plavání. Naší školu reprezentovala 2 družstva, a to družstva mladších děvčat a starších chlapců. Soutěž opanovala dle očekávání ZŠ Emila Zátopka se specializací na plavání, nicméně v rámci ostatních škol Zlínského kraje jsme si vedli nad očekávání dobře.

V konkurenci 9 škol obsadili chlapci v kategorii starších žáků krásné druhé místo, výborně se vedlo i děvčatům v kategorii mladších žákyň, v níž obsadili bronzovou pozici.

Co se týče individuálních oceněních, Marek Sotolář získal bronzovou medaili v kategorii starších žáků na 50 metrů prsa a Ema Kučerová stříbrnou medaili na 50 metrů kraul. Stříbrné a bronzové medaile jsme také posbírali v polohovém závodě a ve štafetách. Právem můžeme být na všechny zúčastněné pyšní, kluci i holky podaly výborné výkony, před kterými můžeme smeknout a udělaly výbornou reklamu naší škole, která potvrdila svou univerzálnost v rámci sportovních klání.

Naši školu reprezentovaly mladší žačky ve složení - Ema Kučerová, Izabela Pravdová, Martina Hospodková, Adéla Juřičková, Sabina Rozumová a Emma Zemková a starší chlapci ve složení Filip Galandr, Danzer Marek, Trtek Filip, Vrubel Pavel, Novák Jakub a Sotolář Marek.

Mgr. Jakub Chwaszcz

Sdílet