ZLÍNSKÁ OLYMPIÁDA ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU - 2 . kolo

Ve čtvrtek 20.10.2022 se konalo v okolí Církevní základní školy na Jižních svazích ve Zlíně druhé podzimní kolo závodu v orientačním běhu. Naši školu reprezentovalo tentokrát čtrnáct žáků a žákyň (5.A - Zuzana Machatová, Vanesa Janečková, Gabriela Koňaříková, Jan Spružina, Jiří Novotný, Matyas Šamánek, Nikolas Fillo, 5.B – Viktorie Chalupová, Sofie Janíčková a David Kučera, 6.B – Daniela Chrastinová, Adam Bolcek, Vít Svoboda a z 8.B – Eva Kundratová.

Pro většinu to byla opět první účast a seznámení se s takovým typem závodu. Všichni tak získali nové poznatky a zkušenosti, které mohou využít v dalších kolech, které se uskuteční na jaře v roce 2023 v dubnu a v květnu.

Výborného výsledku dosáhla Zuzana Machatová z 5.A, která obsadila 7. místo a jen těsně jí unikly širší stupně vítězů. Dále bodovali také Vanesa Janečková, Daniela Chrastinová a Matyas Šamánek, kteří se umístili do 15. místa. Nejlépe v kategorii OPEN zaběhla E. Kundratová z 8.B, která patří mezi registrované závodnice a umístila se těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Stala se tak opět naší nejúspěšnější závodnicí. 

Všem žákům děkujeme za účast a vzornou reprezentaci naší školy. Zároveň jim přejeme hodně úspěchů do dalšího závodu, který se uskuteční na jaře v příštím roce.

                                                                                                                                      Mgr. Jana Kříčková

Sdílet