Vánoční růže - hvězda pro Dětskou kliniku Olomouc

Vážení rodiče, milé děti,

 

     I letos se tradičně připojujeme k nákupu  vánočních hvězd – výtěžek poputuje  těm nejpotřebnějším, vážně nemocným dětem.

     Vánoční hvězda je symbolem nejkrásnějších okamžiků v roce, které prožíváme se svými nejbližšími. Svým nákupem vánoční hvězdy přispějete dětem, které vzdorují krevnímu a onkologickému onemocnění se závažnou prognózou. Přispějete nejen k tomu, aby se počet vyléčených dětí neustále zvyšoval, ale i k tomu, aby nemocniční prostředí, kde děti s rodiči tráví dlouhé měsíce, splňovalo nejoptimálnější požadavky.

      Vybraná částka putuje do společnosti Šance, která působí na Dětské klinice FN a LF UP Olomouc (www.sancecz.org). Nezisková společnost zde působí již 24. rokem a je centrem pro pomoc hematologicky, onkologicky a chronicky nemocným dětem a jejich rodinám v oblasti střední Moravy.

       Nabízíme červené vánoční hvězdy v hodnotě 120 Kč/ks

Děti nahlásí a zaplatí počet vánočních hvězd svému třídnímu učiteli nejpozději  do 23. listopadu 2022.

Růže budou dodány 30. listopadu nebo 1. prosince  v dopoledních hodinách.

       Děkujeme, že pomáháte.

 

Michaela Hlatká, Nadační fond při Základní škole Komenského II

Sdílet