Školní kolo recitační soutěže - 2. stupeň

Ve středu 1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků 2. stupně. Přehlídky se zúčastnilo 14 žáků. V kategorii 6. – 7- tříd 12 žáků, kategorii 8. – 9. ročníku zastupovali pouze dva odvážlivci. Všichni recitátoři představili zajímavé básničky i prózu a předvedli moc hezké výkony. O pořadí nakonec porota rozhodla následovně:


Kategorie 6. – 7. ročníky:
1. místo - Nikola Bětáková, 6. B
2. místo – Vendula Gazdošová, 7. A a Julie Hegerová, 7. A
3. místo – Jaroslav Béza, 6. A


Kategorie 8. – 9. ročníky:
1. místo – Martina Skopálková, 9. A
2. místo – Adam Babík, 9. A


Všem recitátorům děkujeme za účast i příjemný zážitek, oceněným gratulujeme a vítězům přejeme hodně štěstí v okrskovém kole.


PaedDr. Alena Pekařová, PhDr. Eva Nováková a Mgr. Adriana Doleželová

Sdílet