Výsledky v minikopané mladších žáků

V úterý 8.10. se naše škola zúčastnila premiérového turnaje v minikopané mladších žáků, který pořádala 2. ZŠ Napajedla. Hrálo se ve 2 skupinách po čtyřech týmech a kluci si vedli nadmíru dobře, když nejprve porazili ZŠ Církevní 10:0, ZŠ Tlumačov 3:0 domácí 2.ZŠ Napajedla 4:1 a opanovali svou skupinu. V následném finále jsme se střetli v zajímavém souboji se ZŠ Mánesova a zvítězili nakonec 4:0, přičemž se hrál útočný a svižný fotbal a pochvalu zaslouží určitě i kluci z Otrokovic. Nicméně po zásluze kluci turnaj ovládli a můžeme se těšit na další ročník této povedené akce. Naši školu reprezentovali tito žáci:

VI.C - Nikola Jadrníček, Michael Brázda

VII.C - Číž Adam, Číž  Petr, Slončík Šimon, Ulrych Vojtěch, Teixeira Lukas, Řezníček Patrik, Hellebrand Tomáš, Hellebrand Filip, Ševčík Vojtěch, Hubáček Dominik

Mgr. Jakub Chwaszcz

 

 

Sdílet