Krajské kolo v plavání - vynikající úspěchy

Ve čtvrtek 1.11 se naše škola zúčastnila ve třech kategoriích krajského kola v plavání, kde jsme dosáhli vynikajících výsledků. V individuálních kategoriích zvítězil mezi mladšími žáky Adam Antolák na 50 metrů prsa a Adam Slezák ve stejné kategorii obsadil 2.místo na 50 metrů znak. V kategorii starších žáků obsadil Jan Krystek 2.místo na 50 metrů kraul, Tomáš Zábojník 4.místo ve stejné disciplíně a Pavel Kukla a Danile Mimochodek brali bramborové medaile v kategoriích 50 metrů prsa a 50 metrů znak. Vynikající výsledky jsme dosáhli v polohovém závodě 3x25 metrů, kde oboje chlapecké kategorie skončili na stříbrém stupínku a ve štafetách 6x50 metrů volný způsob obojí kategorie dokonce zvítězili. V celkovém hodnocení škol obsadili starší i mladší žáci konečné výtečné 2.místo v rámci Zlínského kraje.

Statečně bojovala i starší děvčata ve velké konkurenci plaveckých škol. Všem zúčas tněným

patří obrovské poděkování a respekt za předvedené výkony, když jsme byli více než konkurenceschopní i ve srovnání s dětmi, které se plavání závodně věnují.