Okresní a krajské kolo - PLAVÁNÍ

Ve středu 2. listopadu si naši žáci změřili síly v okresním a zároveň krajském kole v plavání. Soutěže se zúčastnilo 18 žáků naší školy a za jejich reprezentaci školy jim moc děkujeme.

I mezi profesionálními plavci naši mladší chlapci obsadili 1. místo v soutěži družstev ve složení:

Daniel Mimochodek, Jan Krystek, Tomáš Zábojník, Vít Kovaříček, Daniel Štoll a David Trtek!!

Starší chlapci 8. a 9. tříd obsadili ve štafetě 3. místo ve složení:

Tobiáš Slovák, Jan Hellebrand, Martin Cedidla, Daniel Mach, Jakub Somberg a Radek Jurčík.

Mladší děvčata reprezentovala:

Veronika Kočendová, Nikol Rozumová, Sabina Slováková, Sára  a Linda Martincovy a Veronika Kotíková.

Děvčata sice na stupně vítězů nedosáhla, ale vyzkoušela si i jiný sport než aerobik a zumbu.

V individuálních závodech vyhrál 50 m znak Daniel Mimochodek, Jan Krystek obsadil 2. místo na 50 m kraul a Tomáš Zábojník byl 3.

Všem žákům moc gratulujeme a ještě jednou děkujeme za jejich reprezentaci školy!!!