Vánoční zvonek - výsledky

Vánoční zvonek - výsledky

       Děkujeme všem příznivcům aerobiku za jejich účast na naší každoroční soutěži Vánoční zvonek. 

      Tak jako každý rok si naše soutěž udržela standard přes 180 účastnic. Děvčata v jednotlivých kategoriích byla oceněna do 6. místa, nezapomněli jsme na diplomy, medaile      a věcné ceny.  Navíc každý soutěžící obdržel při prezenci lahev vody a s prázdnou také nikdo neodcházel, alespoň s malou sladkou útěchou. Stále početnější kategorií se stává kategorie středních škol, kdy k nám zavítaly i naše absolventky. 

               Na závěr musíme také poděkovat agentuře Devět měsíců, která se každoročně podílí na profesionálním ozvučení celé tělocvičny a Nadačnímu  fondu při ZŠ Komenského II, který  celou akci finančně podpořil.

       Těšíme se na setkání v příštím roce 2019

 

Mgr. Michaela Hlatká a Mgr. Eva Kročová a Gasi Team

 

Výsledky Vánoční zvonek 2018

  1. kategorie 1.- 3. třída

 

1.místo                 Bartíková Beáta                      ZŠ Trávníky Otrokovice

2. místo                Karolína Julinová                   ZŠ Fryšták

3. místo                Mariana Kunová                    ZŠ KOM I

4. místo                Tereze Trojanová                   GASI TEAM

5. místo                Nela Nevařilová                     ZŠ Trávníky Otrokovice

6. místo                Nela Ševčíková                       ZŠ KOM II

 

  1. kategorie 4. – 6. třída

 

  1. místo                    Gabriela Veselá                      ZŠ KOM II
  2. místo                    Lucie Veselá                            ZŠ KOM II
  3. místo                    Veronika Nováková               Jazyková škola Zlín    
  4. místo                    Veronika Valová                     Gymnázium Lesní čtvrt
  5. místo                    Sofie Šimková                         Jazyková škola Zlín
  6. místo                    Karolína Knedlová                 ZŠ Fryšták

 

  1. kategorie         7. – 9. třída

 

  1. místo              Lukáš Slavík                            ZŠ Trávníky Otrokovice
  2. místo              Vendula Vyoralová                PK Zlín
  3. místo              Adriana Nečasová                 ZŠ KOM II
  4. místo               Lucie Slavíková                       ZŠ Trávníky Otrokovice
  5. místo              Jolana Kozumplíková             ZS Tlumačov
  6. místo              Dzurusová Zuzana                 ZŠ Tlumačov

 

  1. kategorie Střední školy

 

  1. místo          Podroužková Tereza              Střední podnikatelská škola 
  2. místo         Vanda Šimková                      Gymnázium a jazyková škola
  3. místo         Veronika Matyášová              OA Uherské Hradiště
  4. místo         Sarah Zemanová                    Střední podnikatelská škola
  5. místo         Nikola Zimáková                    GASI TEAM
  6. místo         Andrea Lábska                       Střední škola pedagogická