Veliké úspěchy - sourozenci Prokopovi

V minulém měsíci se konaly dvě velké akce v karate. 1. října to bylo Mistrovství ČR v tradičním karate, které hostila Sportovní hala Zelené ve Zlíně. Zúčastnilo se jej celkem 280 závodníků, kteří startovali v několika kategoriích – od dětských až po seniorské. Skvělého umístění dosáhla naše žákyně Luisa Prokopová, která získala 1. místo v kategorii kata, 3. – 1. Kyu a stala se tak mistryní České Republiky.

14. dní poté pak Luisa navázala na tento obrovský úspěch a na světovém poháru, který se konal v polském Krakově, vybojovala skvělé páté místo.

Jáchym Prokop získal na MČR medaili. Spolu s 2 dalšími karatisty vybojoval stříbrnou medaili v kategorii KATA team žáci C+D.

Při tomto závodě, jenž byl vrcholem závodní sezony v roce 2016 oba potvrdili, že patří dlouhodobě mezi nejlepší karatisty zlínské Akademie tradičního karate, kterou také pravidelně reprezentují i na velkých mezinárodních turnajích v zahraničí.

Na Světovém poháru v polském Krakově pak Jáchym Prokop obsadil v obrovské konkurenci 11. místo.

K úspěchům moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí a sil do dalších bojů o cenné kovy.