Vánoce v útulku

Naše škola  - žáci i učitelé - každý rok od konce září do půlky prosince sbírá dárečky pro pejsky a kočky do zlínského útulku. Jedná se především o dárečky NEFINANČNÍHO CHARAKTERU, jakou jsou granule, pochoutky, konzervy, piškoty, deky atd.

Všichni mají možnost dárky vždy nosit paní učitelce Chalabalové, probíhá evidence dětí, které pomáhají. Třída, která do daného termínu přinese nejvíce dárečků, je odměněna. Navštíví útulek, kde se uskuteční každým rokem slavnostní předání dárečků při zpěvu koled našeho sboru Pavučina, vůni svařáku, čaje a perníčků.

2014/2015

 

1.místo třída 4.C

2.místo třída 5.C

3.místo třída 1.A

 

Nejlepším třídním kolektivům blahopřeji.

Všem ostatním dětem, které přinesly dárečky pro zvířátka

moc děkuji. Tímto je zvu na slavnostní předávání dárečků

zvířátkům do útulku, které se bude konat

ve čtvrtek 11. 12. 2014 od 15,00hod.

Mgr. Dita Chalabalová

 

Letošní Vánoce v útulku byly velmi povedené a společně jsme vybrali 12 582 Kč! Všechny tyto peníze jdou samozřejmě na provoz Útulku pro zvířata v nouzi Zlín - Vršava.
Fotky z akce: https://www.dropbox.com/sh/lpkjbp34pl53i6m/AAAtHrMBBBup_8U14_kGtqZaa?dl=0

 

2012/2013

Letošní ročník této charitativní akce byl opět velmi úspěšný. Žáci naší skoly nasbírali za téměř 35tisíc korun. Zvítězila třída 6.A a nejlepší sběračkou školy se stala Vendulka Outratová ze 6.C! Čtěte více po rozkliknutí...

 

Vánoce v útulku přilákaly více než stovku návštěvníků

 

2011/2012

 

  • https://hokej.zlin.cz/article/125391.hraci-psg-zlin-se-zucastni-vanocni-akce-v-utulku/
  • https://www.rta.cz/?article=146647
  • https://www.rta.cz/index2.html?region=k03&ifs=i

Výherní třídou se letos ve 4. ročníku této akce stala třída 4.A, paní učitelky Ilony Kláskové. Děti byly v útulku oceněny medovníky a děkovným diplomem. Druhá třída byla třída 5.A, paní učitelky Ivany Adámkové. Ta dostala čokolády a opět děkovný diplom. Nejlepší sběračkou tohoto ročníku se stala Vendulka Outratová z 5.C, která nasbírala z celé naší školy nejvíce dárků.

Akce v útulku se 13. 12. 2011 velice vydařila. Mohli jste ochutnat vynikajicí svařák našeho pana ředitele, dále výborný školní čaj a strávit opravdu příjemné odpoledne ve společnosti psích miláčků a zpěvu našich dětí z pěveckého sboru Pavučina.