Úspěšní žáci naší školy v roce 2015/2016

  • Ve dnech 17. – 18. října 2015 se v litevském Vilniusu za zájmu litevské televize a sportovní veřejnosti konal již 32. ročník Mistrovství Evropy v tradičním karate a Dětský Evropský pohár 2015. Akademie karate Zlín na toto mistrovství v rámci reprezentace ČR vyslala 16 vlastních závodníků různých kategorií pod vedením trenérů Hany Juráňové a Robina Bařáka. Ti se v konkurenci bezmála 400 závodníků rozhodně neztratili. Systematická a dlouhodobá příprava zlínských karatistů přinesla závodníkům našeho mladého klubu v medailových umístěních 6 ocenění (1x zlato, 2x stříbro, 3x bronz).

   Mikuláš Přecechtěl získal zlato - v kategorii kata chlapci 5.kyu

   Luisa Prokopová získala stříbro v individuálnídisciplíně kata (stínový způsob boje) dívky 3.kyu – 1.dan.

  •  

 

  • Žákyně naší školy, Aneta Moučková, získala na Mistrovství republiky v aerobiku, které se konalo 24.-25.10. 2015 v Mladé Boleslavi, hned dvě stříbrné medaile. První, jako individuální závodnice, druhou jako členka tria, vždy kategorie 8-10 let. Aneta je vícemistryně republiky a olympijská vítězka z Letních olympiády dětí a mládeže v červnu 2015. Aneta je velikým talentem. Trénuje pod vedením Mgr.Moniky Váňové a pokud bude takto poctivě trénovat, čeká ji skvělá budoucnost.

   

  •  Žákyně naší školy, Erika Ševců, získala na Mistrovství republiky (2015) v aerobiku organizace FISAF bronzovou medaili. Erika je členkou tria sportovního aerobiku věkové kategorie 11-13 let, které se připravuje pod vedením trenérky Mgr.Moniky Váňové.
    Bronzová medaile z republikového šampionátu je zatím nejvýznamnějším oceněním tvrdé práce na tréninzích, které Erika dosáhla. Skromná, usměvavá a pracovitá, to je Erika Ševců. Úspěch jí všichni přejeme.