Informace pro rodiče

Školní družina zahajuje pravidelný provoz 1. 9. 2020 ve všech odděleních.         Pro první třídy provoz od 2. 9. 2020.                                                    Ranní od 6:00 hod. do 7:35 hod.                                                       Odpoledne po skončení vyučování do 17:00 hod.                                             Přihlášky budou rozdány 1. září a vyplněné děti donesou obratem 2. září paní vychovatelce u které budou ve školní družině. Dítě, které chodit nebude donese přihlášku nevyplněnou. Bylo by dobré, aby Vaše dítě vědělo, že bude chodit do školní družiny hned 1. září, případně, jak má odcházet domů  / samo, doprovod /. Přihlášku dostanou i děti, které budou chodit pouze na ranní družinu.

Ranní družina je pouze v přístavbě školy. Zvonit dle rozpisu na dveřích.

Do školní družiny se mohou přihlásit děti až do páté třídy, podle Vašeho      zájmu.

Sdílet