Žáci 2.A si užili krásný pobyt v přírodě v Kateřinicích. Počasí nám přálo – slunečné dny a letní teploty vytvořily skvělou atmosféru pro všechny naše aktivity.
Protože bylo opravdu horko, přišlo vhod osvěžení v podobě vodních her a vzájemného stříkání vodou, které dětem přineslo spoustu radosti a smíchu. Nechyběly ani zajímavé aktivity v lese, při kterých děti poznávaly přírodu, spolupracovaly a užívaly si pobyt na čerstvém vzduchu.
Děkujeme organizaci Takoda, z.s., která pro nás připravila pestrý program a postarala se o příjemný průběh celého pobytu. Z Kateřinic jsme si odvezli mnoho krásných vzpomínek, nových zkušeností a společných zážitků.
Mgr. Dagmar Kovaříková
Karin Javoříková