V pátek 19. června se třídy 4.A a 4.C vydaly na školní výlet. První zastávkou byla KOVOZOO ve Starém Městě, kde si žáci prohlédli terárium s mnoha druhy hadů, ještěrů a dalších zajímavých živočichů. Poté měli možnost samostatně objevovat zajímavosti celého areálu.

Následně se přesunuli do areálu Živá voda Modrá. Zde si zopakovali poznatky o fungování ekosystémů, prošli podvodním tunelem a pozorovali ryby i další vodní živočichy v jejich přirozeném prostředí.

Příjemnou tečkou za vydařeným dnem bylo osvěžení v přírodním koupacím biotopu, které všichni v horkém počasí velmi ocenili.

Výlet se vydařil a děti si odvezly spoustu nových poznatků i krásných zážitků.

Mgr. Veronika Šupáková a Mgr. Silvie Smilková